Skład opału - sprzedaż węgla

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz składu opału, prowadzimy także sprzedaż innych materiałów opałowych, w następujących asortymentach:

Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców materiałów opałowych, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość opału w najlepszej cenie.

Doskonałe przygotowanie sprzętowe oraz organizacyjne pozwala nam na indywidualną obsługę każdego klienta. Oferujemy nie tylko profesjonalny załadunek zakupionego opału, ale także transport w wyznaczone przez klienta miejsce.

Polecamy ekogroszek, nowoczesne paliwo do niskoemisyjnych kotłów. Może być używany zarówno w domach jednorodzinnych jak również w dużych budynkach mieszkalnych. Eko-groszek produkowany jest na bazie węgla kamiennego i wykorzystywany jest do produkcji energii cieplnej w piecach bezrusztowych (retortowych). Jest on rozwiązaniem o wiele tańszym i dużo bardziej ekologicznym niż inne, dostępne na rynku paliwa grzewcze.

W trosce o wygodę klientów detalicznych wprowadziliśmy sprzedaż węgla workowanego.

Ekogroszek: ekologiczny i ekonomiczny

Ekogroszek ma wiele zalet. Należy do najtańszych sposobów ogrzewania domu. Jest to ekologiczne i szczególnie wydajne źródło ciepła (w porównaniu na przykład z węglem tradycyjnym) – dzięki temu popyt na to źródło energii ciągle rośnie.

Ekogroszek

Finalny koszt ogrzewania domu ekogroszkiem jest niski, dlatego szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ekogroszku. Cechy Ekogroszku

Ziarno ekogroszku ma średnią wielkość 24-8 mm. Udostępniamy ekogroszek “luzem” lub w workach. Jest kategoryzowany jako sortyment średni.